




Гранулятор комбікорму ГКМ 260

Гранулятор комбікорму ГКМ – 260
Пропонуємо вам купити гранулятор корму ГКМ – 260 – продуктивне та надійне обладнання, яке зможе забезпечити ваше господарство чи ферму достатнім обсягом паливних пелет або гранульованого корму для тварин. Навіть при безперервній роботі цей гранулятор комбікорму виробляє до 300 кг готового продукту на годину, при цьому бункер пристрою підходить для завантаження практично будь-яких типів біомаси.
Це вдале рішення для раціональної переробки с/г відходів. Гранули, що виробляються цим пресом для пелет, відмінно підходять для використання в котлах внутрішнього горіння. Готове паливо може вироблятися із соломи, сіна, а також хвойної тирси. ГКМ-260 також дає можливість виготовляти гранули різного розміру (від 2 до 8 мм) та адаптувати їхній склад для будь-якого виду рогатих тварин, птиці, кроликів, коней, свиней, риби тощо.
У комплектність поставки входить одна матриця для гранулятора, проте, ви можете самостійно доповнити обладнання кількома типами з різним діаметром отворів.
Верстат для виробництва пелет ГКМ-260 обладнаний:
- Двигуном на 11 кВт, 1500 об/хв.
- Матрицею на вибір (від 2 до 8 мм).
- Продуктивність до 300 кг/год.
- Габарити: ДхШхВ 900х600х1200 мм.
- Вага:185 кг.
Гарантія 1 рік.
Як притерти матрицю:https://mashgroup.ck.ua/a476926-yak-priterti-matritsyu.html
Відомий виробник сільськогосподарського обладнання компанія ТехноМашСтрой пройшла процедуру сертифікації. Відтепер вся продукція має відповідний український («УкрСЕПРО») та європейський («СЕ») сертифікат відповідності. Також виробництво впровадило та використовує систему управління якістю стосовно сфери діяльності стандарт ISO 9001
Весь асортимент грануляторів :
https://mashgroup.ck.ua/g16607305-granulyatory-serii-grand
Відео відгуки від наших клієнтів: https://www.youtube.com/channel/UCMFaTInvbpNWsb5Fx4XkvCQ/videos
Огляди роботи нашого обладнання: https://www.youtube.com/c/ОООТехноМашСтрой/videos
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ТехноМашСтрой |
| Країна виробник | Україна |
| Тип приводу | Електричний |
| Продуктивність | 300 кг/год |
| Потужність двигуна | 11 кВт |
| Споживана потужність | 11 Вт |
| Напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Вага | 185 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для комбікормів |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 69 950 ₴

